ویژگیهای پنل الکترولومینسانس

در این فیلم شما با ویژگی های این محصول ( ضخامت کم ، انعطاف پذیری ، متحرک سازی ، نور مطلوب ) آشنا میگردید البته این محصول ویژگیهای دیگری از قبیل ضد ضربه بودن و امکان استفاده در زیر آب و روی زمین را هم دارا میباشد.

استند رومیزی ، ایستاده و چرخان

با توجه به متحرک سازی تصاویر با این پنل ها به راحتی میتوان به تبلیغات شما بر روی انواع استندهای ایستاده و چرخان جلوه ای خاص با بالاترین وضوح بخشید کاری که از دیگر روشهای روشنایی بر نمی آید.

انواع لایت باکس های دیواری و رومیزی

با توجه به امکان متحرک سازی تصاویر با وضوح بالا و همچنین نورد سرد و منحصر به فرد این پنل ها ، از آنها میتوان در انواع لایت باکس های دیواری و رومیزی و دیگر انواع قاب ها و حتی بدون قاب نیز استفاده نمود .البته یکی دیگر از موارد استفاده این پنل ها به عنوان موس پد میباشد.

برچسب نورانی برای انواع لباس

یکی دیگر از کاربردهای این محصول به عنوان برچسب روشن شونده بر روی انواع لباس میباشد.از این پوشاک هم میتوان به عنوان زیبایی در میهمانی ها و یا حفاظت و اطلاع رسانی برای نیرو های خدماتی و پلیس استفاده نمود .این برچسب ها به راحتی نصب و جدا میگردند در نتیجه میتوان به راحتی آنها را جدا کرده لباس را بشویید و بار دیگر آن را بر روی همان لباس یا لباسی دیگر نصب نمایید.آداپتورهای این پنل ها کوچک بوده به راحتی در جیب جا میگیرد و تنها به دو باطری قلمی نیاز دارد.با توجه به نور قابل قبول این پنل ها به راحتی از فاصله دور قابل تشخیص بوده و در نتیجه راه حل خوبی برای حفاظت یا اطلاع رسانی در موارد خاص میباشند.

استیکر بر روی بدنه ماشین

تنها با پنل های الکترو لومینسانس است که میتوانید تبلیغ خود را بر روی بدنه انواع وسایل نقلیه روشن نمایید .این توانایی به شما این امکان را میدهد که زیباترین تبلیغ را بر روی ماشین های توضیع یا دیگر ماشین های خدماتی مانند اتوبوس های شهری پیش چشم هزاران نفر به نمایش بگذارید. تبلیغی که شبها به زیبایی میدرخشد.

تبلیغات در پس زمینه آینه

یکی دیگر از موارد استفاده این پنل ها بدلیل ضخامت کم آنها در پس زمینه آینه ها میباشد .در نظر بگیرید زمانی که وارد یک سرویس بهداشتی در یک مال میشوید تمامی آینه ها در حال پخش تبلیغ شما باشند و این نمایش تا زمانی که کسی از آنها استفاده نکند و روبروی آن نایستد ادامه پیدا میکند این ویژگی منحصر به فرد تنها مخصوص این پنل هاست .

باکس پشت موتور

از ویژگی های این پنل ها مصرف کم انرژی در برار میزان روشنایی آنهاست و با توجه به ضخامت کم ( در حدود 0/2 میلیمتر ) یکی از بهترین کاربردهای آنها استفاده بر روی باکس پشت موتور میباشد.امروزه استفاده از موتور به منظور سریع و گرم رساندن غذا بدست مشتری با توجه به ترافیک شهرها و کرایه کمتر آنها افزایش چشمگیری داشته است که بیش از نیمی از آنها شب ها فعالیت میکنند حال در نظر بگیرید که تبلیغ متحرک شما با بالاترین وضوح بر پشت تعداد زیادی موتور چشم هزاران بیننده را به خود جلب میکند و این میتواند بازدهی تبلیغ شما را صدها برابر نماید .

انواع بیل بورد و بنر

با توجه به نوع نور منتشر شده از این پنل ها استفاده از آنها به عنوان نور پس زمینه بک لایت میتواند جلوه هایی ویژه به تصاویر و تبلیغات شما ببخشند به طوریکه زمانی که نور پس زمینه خاموش است تصویر با یک رنگ و در زمان روشن بودن با رنگی متفاوت و جلوه ای خاص دیده شوند و همچنین با روشن و خاموش کردن قسمتهای مختلف تصویر میتوان به آن جان داد .

صفحه‌ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تابش برتر میباشد. طراحی شده توسط 3DQ

ѐ